Příprava party v podkroví

Léto je v plném proudu a teplé dny přímo vybízejí k pořádání různých oslav a party. K večeru je ale přeci jen chladněji, a proto se nabízí i možnost uspořádat party v podkroví. Ať už máte chuť naplánovat menší oslavu pro pár přátel nebo velkou party se vším všudy, je třeba myslet dopředu na to, co budete k její realizaci potřebovat.

Na co myslet předem?

Ačkoliv před začátkem party nemáme zrovna chuť přemýšlet nad jejími následky, je nutné se alespoň částečně připravit. Pokud se chcete vyvarovat uklízení střepů v podkroví, vyplatí se dopředu nakoupit plastové kelímky, talířky či tácy. I pro přípitek může posloužit plastový pohárek, který se dá sehnat v různých designových provedeních. Záleží jen na vás, zda je budete chtít po party vyhodit nebo se rozhodnete je využít i pro příště.

 

shutterstock_266338313 Plastové nádobí můžete po použití vyhodit nebo je uchovat na přístě. Zdroj: Shutterstock.com

Důležitým pomocníkem jsou také odpadkové pytle, které usnadní manipulaci s odpadky - a těch není nikdy málo. Je dobré se předem „vyzbrojit“ základními pomůckami pro zametání a mytí podlahy, kuchyňské linky a ostatního nábytku. Vysávání či vytírání nečistot by mělo být součástí úklidu, který nemusí být vždy nutně povinností. Pro jeho zpříjemnění si zapněte třeba hudbu a zavzpomínejte na vtipné okamžiky z předešlého večera.

 

shutterstock_147575258 Zpříjemněte si úklid poslechem oblíbené muziky. Zdroj: Shutterstock.com

Chuťové pohárky

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Pokud máte rádi grilování, klasickou záležitost léta, můžete si zakoupit domácí gril, na kterém bude zelenina i maso chutnat výborně. Jen je třeba dbát opatrnosti při manipulaci.

shutterstock_97800854 Díky domácímu grilu si můžete dopřát oblíbené pochoutky prakticky kdekoli. Zdroj: Shutterstock.com

Během oslav musíte také myslet na přísun čerstvého vzduchu dostatečným větráním. Díky tomu se budete cítit svěže a uvolněně a také vyvětráte případný kouř z grilovaných pokrmů.

121932-01-XXL Nezapomínejte na pravidelný přísun čerstvého vzduchu. 

Okouzlete smysly

Překvapte přátele a nabídněte jim například domácí cup cakes. Tyto původně americké dortíky si ihned zamilujete vy i vaši přátelé. Na stránkách Apetitonline.cz vám poradí, jak na to.

shutterstock_248498107 Připravte pro své hosty originální pohoštění. Zdroj: Shutterstock.com 

Podkroví můžete samozřejmě také vyzdobit. Prostřednictvím bytového textilu dokážete vytvořit příjemnou atmosféru pro všechny zúčastněné.

121214-01-XXL Přípravy vás musí bavit. 

Party může začít…

120388-01-XXL 
Zbývá jen vybrat vhodný outfit.